Przejdź do głównej zawartości

Polecane

" A myślała, że już nigdy żaden demon jej nie zaskoczy." -Trzynasty księżyc

Mam wrażenie, że za chwilę się rozpuszczę. W chwili kiedy piszę ten tekst żar leje się z całego nieba i żaden wiatrak ani klimatyzator nie są w stanie mi pomóc. Ale się nie poddaję, byle upał mnie nie powstrzyma. I chociaż pot ze mnie płynie, ja dzielnie podążam śladem dwójki żniwiarzy, z ciekawością śledząc ich poczynania. A dzisiaj opowiem Wam trochę o "Trzynastym Księżycu". Jednak jeśli nie widzieliście opinii poprzednich części, zapraszam na Pustą Noc i Czerwone Słońce.

Dom


Więc jeśli wiecie lub nie wiecie mieszkam w bursie. Całe 5 dni w tygodniu nie ma mnie w domu. A kiedy już jestem to niecałe dwa dni. W swoim domu czuję się jak gość, ale to cena za wygodniejszą naukę.Kiedy cały czas jest się w domu, to nie odczuwamy tego tak bardzo-tęsknoty. W bursie mieszkam miesiąc, ale cały czas tęsknię za domem i rodzinką. Kiedy przyjeżdżam tam w niedzielę wieczorem pocieszam się faktem, że tylko pięć dni i wrócę do domu. To jest autentyczna sytuacja i nie tylko ja tak mam.
To nie jest tak, że nienawidzę mieszkania w bursie, bo gdyby tak było już dawno bym się wykwaterowała. Owszem mam tam wszystko czego potrzeba do przeżycia i jeszcze więcej. Ale jedzenie tam podawane nigdy nie zastąpi kuchni mojej mamy. A łóżko w pokoju nigdy nie będzie tak wygodne jak moje ,gdzie zawsze leżą jakieś maskotki. I teraz doceniam to wszystko co jest w moim domu, bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nawet nie wiecie jaką ulgę odczuwam widząc wieczorem w piątek swoje łóżko 😂😂
To czego najbardziej mi brakuje to rodzinka. W pokoju wydaje się strasznie cicho bez mojego przebojowego braciszka, który skacze po łóżkach, cały czas coś robi i opowiada różne historie.

Nie będę ukrywać, że te pięć dni w tygodniu tęsknię, bo to prawda. Nic nigdy nie zastąpi mi domu, ale da się wytrzymać te kilka dni, by wrócić i cieszyć się wszystkim, nawet zapachem pościeli 😊
Zapraszam na:
🖤🖤🖤🖤
Pozdrawiam BB

Komentarze

 1. Rozłąka z domem powoduje, że później z radością do niego wracamy :)
  Pozdrawiam
  FotoHart Blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic nigdy nie zastąpi nam rodzinnego domu. Ciekawy post. :)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze dom jest najlepszy:) Sama wiem jak wracam z zagranicy do domu to coś innego:)
  Można położyć się w swoim łóżku, od razu wygodniej:)
  Pozdrawiam
  https://lifestyleworldblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam na odwrót, chciałabym mieszkać sama w ciszy i spokoju :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza