Oni życzą ci źle


[12.01.2018] Hejka. Witam Was w piątek, weekendu początek. Dzisiaj taki trochę inny wstęp bo czemu nie. Post taki jak zwykle czyli z przemyśleniami. Tak, więc zapraszam :)

Może żyć Ci się dobrze. Możesz być szczęśliwy. Możesz odnosić sukcesy. Jednym słowem wiedzie Ci się. Ty jesteś pozytywny i wydaje się,że otaczają Cię pozytywni ludzie. Wydaje właśnie...

Nie wszyscy zawsze życzą nam dobrze. Możemy przyjaciół. Ba! Nawet takich od serca. Ale nie muszą być na pewno tacy jakimi się wydają. Straszne ,nieprawdaż? Ludzie przy Tobie mogą zachowywać się jak ideały. Mili, sympatyczni, koleżeńscy. Ale to mogą być pozory. Tak na prawdę mogą zazdrościć Ci tego jaki jesteś, tego co robisz, twoich osiągnięć, twojego szczęścia. Dziwne? Oczywiście. Straszne? Jak najbardziej? Ale trzeba się pogodzić,że taki jest nasz świat, nasz gatunek.

A wy co o tym myślicie? Spotkaliście takie osoby?
Pozdrawiam BB.

Komentarze

 1. Najlepiej się tym nie przejmować i robić swoje...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepiej jest nie przejmować się takimi ludźmi i robić swoje! ;)

  Zapraszam CAKEMONIKA :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej się tym nie przejmować i robić to co chcemy i uważamy za słuszne ❤
  My blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Spotkałam się z takimi osobami i przyznam szczerze, że czasem mnie zastanawiało czego niektórzy mi zazdroszczą, ponieważ moje życie nie jest usłane różami ani zbyt fascynujące. Moim zdaniem zamiast komuś zazdrościć trzeba samemu wziąć się do roboty zamiast patrzeć jak ktoś realizuje własne marzenia :)
  Pozdrawiam i dziękuję bardzo za odwiedziny ♥
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz