Przejdź do głównej zawartości

Polecane

" A myślała, że już nigdy żaden demon jej nie zaskoczy." -Trzynasty księżyc

Mam wrażenie, że za chwilę się rozpuszczę. W chwili kiedy piszę ten tekst żar leje się z całego nieba i żaden wiatrak ani klimatyzator nie są w stanie mi pomóc. Ale się nie poddaję, byle upał mnie nie powstrzyma. I chociaż pot ze mnie płynie, ja dzielnie podążam śladem dwójki żniwiarzy, z ciekawością śledząc ich poczynania. A dzisiaj opowiem Wam trochę o "Trzynastym Księżycu". Jednak jeśli nie widzieliście opinii poprzednich części, zapraszam na Pustą Noc i Czerwone Słońce.

Sława- jakie ona ma dziś znaczenie?05.12.2016 r. Dzisiaj każdy marzy o tym by być sławnym, by cały świat o nim mówił. By po wypowiedzeniu jego nazwiska każdy wiedział kim jest. Każdy zanim stanie się sławny myśli o tym ,że jakby stał się rozpoznawalny przez media pomagał by potrzebującym ,wspierał dzieła charytatywne ,nie był by próżny ,pamiętał o swojej rodzinie, nie świecił by tyłkiem na lewo i prawo. Tak jest.


 Wydaje mi się ,że każdy tak mówi...Ale przychodzi co do czego i stajesz się sławny. Cieszysz się niesamowicie i na początku trzymasz się tej swojej listy "co będę robił a co nie Kiedy będę sławny" . Podkreślam na początku z czasem im bardziej sławni się stajemy robimy się coraz bardziej próżni. A wszystko co robimy ,robimy tylko po to by było o nas głośno. Nie zawsze tak jest, ale w większości wypadków. Może zauważyliście np. Taka zmianę w piosenkach Taylor Swift. Zwróćcie uwagę na o czym były jej piosenki kiedyś i teraz. Kiedyś śpiewała o różnych takich nawet codziennych rzeczach. A teraz o zerwaniach , złamanych sercach ,a dlaczego? Dlatego że takich piosenek słuchają teraz małe dziewczynki takie po 11,12 lat,gdyż one same straciły chłopaka. Ale o zwyczajach teraźniejszej młodzieży kiedy indziej. Podsumowując sława nie jest czymś złym , tylko nie zatraćmy się w niej i pozostańmy sobą , a nie lalka wykorzystywana przez media.

Teraz będzie kilka zdjęć robionych w różnych miejscach i porach ( przepraszam :P )


Pozdrawiam K. :*
 

Komentarze

 1. A ja tam wolę być nieznana, sława może uderzyć do głowy i co wtedy ? :/

  http://zwyczajnaminika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wpis ;) My podobnie jak poprzedniczka wolimy być nieznane. Zgadzamy się z tym, że sława nie jest niczym złym, tylko niestety nie każdy potrafi później w tym wszystkim pozostać sobą :) Pozdrawiamy i zapraszamy do nas http://studentkinapropsie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko ale fajne zdjęcia :). A odnośnie sławy to masz racje, jest dobra dopóki sodówka nie uderzy do głowy

  http://go-to-the-forest.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Sława... chyba każdy chociaż raz o niej marzył, jednak chyba nie jest taka piękna jak się wydaje... A co do postu to jest super ;) Ciekawie i lekko piszesz, a zdjęcia przyciągają wzrok :)
  W wolnej chwili zapraszam do mnie
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie to chciałabym być sławna, ale bałabym się, że po prostu się zmienię w podłą osobę.
  Masz rację człowiek myśli inaczej do czasu..

  Pozdrawiam cieplutko i zapraszam
  http://amlodzinska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo masz racji. wcześniej czy prędzej i tak każdemu strzela sodowa do głowy, tylko można zadać pytanie każdemu na ile pozwolisz rządzić tej dosuwie? jak długo będziesz gwiazdorzył? Fajnie napisany post.

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zimowe zdjęcia, u mnie śniegu BRAK
  http://s-busz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza