Przejdź do głównej zawartości

Polecane

" A myślała, że już nigdy żaden demon jej nie zaskoczy." -Trzynasty księżyc

Mam wrażenie, że za chwilę się rozpuszczę. W chwili kiedy piszę ten tekst żar leje się z całego nieba i żaden wiatrak ani klimatyzator nie są w stanie mi pomóc. Ale się nie poddaję, byle upał mnie nie powstrzyma. I chociaż pot ze mnie płynie, ja dzielnie podążam śladem dwójki żniwiarzy, z ciekawością śledząc ich poczynania. A dzisiaj opowiem Wam trochę o "Trzynastym Księżycu". Jednak jeśli nie widzieliście opinii poprzednich części, zapraszam na Pustą Noc i Czerwone Słońce.

Normalność-produkt dawno przereklamowany


28.11.2016. Hej.Normalność-czym ona w ogóle jest? Czy normalny jesteś wtedy kiedy masz 500 like pod zdjęciem? Czy jesteś normalny kiedyś świecisz dupą na lewo i prawo? Czy jesteś normalny kiedy palisz i pijesz ,żeby zaimponować innym? Normalność-chyba każdy jest normalny nieprawdaż?


Dla mnie słowo normalny znaczy tyle co "ty też jesteś człowiekiem" . Przynajmniej ja to tak odczuwam. Nikt nam nie pokaże jak być normalnym. Normalność u każdej osoby jest inna. To my sami mamy sobie wyznaczyć tą swoją normalność. To jacy jesteśmy i czym się będziemy interesować ,w co będziemy się ubierać ,a w co nie. Bo w życiu nie chodzi o to ,żeby być "kimś". Naszym celem życiowym nie powinno być stanie się czyjąś podróbą. Mamy być najlepszą wersją siebie (Pewnie zauważyłeś ,że to tekst z cytatu ). Sami powinniśmy decydować . Oczywiście możemy na kimś się inspirować ,ale zachowajmy własną oryginalność. Bo ,no nie wiem może ja nie widzę sensu w życiu ,w którym kogoś udajemy.  Nie lubię zachowań typu: " Ona ma taką kurtkę ! Ona przecież jest taka popularna!!Ja też muszę sobie taką kupić!!" . No ludzie proszę was! Nie bądźmy podróbami!! Żyjcie tak ,jak chcecie żyć. Nie naśladujcie innych.

Kolejna sesja zdjęciowa tym razem czarno-biała.Pozdrawiam K.

Komentarze

 1. W zupełności się z tobą zgadzam. Według mnie każdy ma jakąś wartość, ale nie zawsze potrafi ją w sobie odnaleźć. Moim zdaniem powinniśmy być sobą, bo oryginał jest zawsze więcej wart od kopii :). Pozdrawiam! /Klaudia
  Nasz blog :) -> KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację, ale niestety społeczeństwo uważa "normalny" jako "taki jak inni". Jeśli odbiegasz choć trochę od innych jesteś nienormalny! Nie rozumiem takiego zachowania.
  Pozdrawiam Niecoinna

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing photo dear!
  Great blog! I'm following you! Follow back? ***
  http://omundodajesse.blogspot.pt

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam, że właśnie to co jest postrzegane za ``normalne`` jest dziwne i odbiega od tego jak powinni się zachowywać ludzie. Ludzie zachowują się jak świry bo to jest postrzegane za ``normalne zachowanie``. Trzeba się wyróżniać!

  http://shizuko-ai.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciężko jest zdefiniować normalność. Dla każdego jest to coś innego.

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z Tobą w 100 procentach :) 'normalność' to słowo które dla każdego ma inne znaczenie.

  💦 YOZIZIRA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. Lepiej ponieść się nucie szaleństwa! :)
  https://lone-gunmens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Normalność to nuda... coś co jest przereklamowane. Prawdziwe piękno skrywa coś innego, coś co odbiega od norm, a właściwie przeciwieństwo normalności czyli indywidualność zwana również nienormalnością. Według mnie to co inne jest tak naprawdę wyjątkowe. To inność sprawia, że świat nie jest nudny. Szkoda tylko, że tak często boimy się tego co odbiega od norm....
  W wolnej chwili zapraszam do mnie :) Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 9. Uważam podobnie jak tTy. SĄ pewne standardy, normy społeczne, które sąuważana jeako norma - z tym, ze one też ewoluują wraz ze zmieniajacyms ię społeczeństwem. Dla naszych rodziców normą był coś zupełnie innego niż dla nas. Niemniej jednak, uważam,że nie powinno się kopiować innych, ale w ramach przyjętych kanonów wypracować swój własny, normalnuyy wizerunek.
  Pozdrawiam,
  Normxcore

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza