Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Ostatni podmuch letniego powietrza- Ulubieńcy sierpnia

Pierwsze lekcje tego roku szkolnego zaczęły się w ten wtorek. Myślałam, że nie będzie tak źle, przecież to pierwszy tydzień. A pierwsze lekcje na pewno będą luźne. No cóż... tkwiłam po prostu w ogromnym błędzie. Jak zdążyłam się już przekonać klasa maturalna to nie przelewki, a słowo "matura" pada na co drugiej lekcji. W następnym tygodniu mam już pierwszy sprawdzian i kartkówkę, a o całej reszcie zaplanowanej na resztę roku szkolnego już nie będę wspominać. Do tego zaczęłam teraz kurs na prawo jazdy, więc... może być ciężko.

Ale, ale, ale...Dzisiaj powracam do was z kolejnymi ulubieńcami, żeby choć na chwilkę powrócić myślami do wakacjami.

Bo boimy się zjaw ,duchów ,potworów22.11.2016 Hejka. Oj dawno mnie tu nie było wybaczcie. 😳 Przygotowywałam się do Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Przygotowywałam się, uczyłam,pisałam ,notowałam i....i Nie przeszłam dalej zabrakło 6 punktów. Ale i tak jestem z siebie zadowolona.

Tytuł bo boimy się zjaw ,duchów ,potworów. A czym ,a może kim są potwory? Zastanawialiście się? Moim zdaniem (podkreślam moim zdaniem , bo twoim może nie ;) ) powinniśmy się bać ludzi ,to oni są prawdziwymi potworami. To oni rozrywają nam psychikę na strzępy....Oczywiście niektórzy . Bo  nie wszyscy są FAŁSZYWYMI PIJAWKAMI , które żerują na ludziach. Tacy ludzie wybierają cię bo jesteś miły. Udają twoich najlepszych przyjaciół ,myślisz ,że wasza przyjaźń będzie trwać wiecznie ,ale nie. Następnie zaczynają cię wykorzystywać i obgadywać gdzie się tylko da. No ,ale tacy są ludzie źli ,zepsuci ,okrutni ,uważają się za panów świata. Nie wszyscy są tacy , są jeszcze na tym świecie ludzie o dobrym sercu.

 No i to chyba wszystko w dzisiejszym poście . Wiem krótki ,a pomieszany jak groch z kapustą (Jak to mawia moja babcia).
Miłego wieczoru K. :*

Komentarze

  1. Gratuluję wg dostania się do konkursu, następnym razem będzie lepiej :)

    http://wooho11.blogspot.com/ - Jeśli mogłabym prosić o kliknięcie w linki w nowym poście byłabym bardzo wdzięczna <3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz